Преубав трособен стан 63 m2 во Дебар Маало

 • 1449€/за квадратен метар
Skopje, centar

Преубав трособен стан 63 m2 во Дебар Маало

Skopje, centar
 • 1449€/за квадратен метар

Опис

УШТЕ САМО ДЕСЕТИНА ДЕНА БЕЗ 3% ДАНОК !!!

Прекрасен стан од 63 m2 во комплетно нова зграда во Дебар Маало. Со поминат технички прием и излезени имотни листови!
.
Изградена од врвни материјали. Се наоѓа во многу мирна улица позади Pub 18 (наспроти Вардар мебел). Современа безбедносна влезна врата во зградата, Klemmann лифт, фасада со одлична изолација …
Станот има одлично искористен простор. Покрај дневна, кујна со трепезарија има и две спални соби. Орјентација на станот е исток-запад. Спалните се на исток, а дневната, трепезаријата и кујната се на запад. Исклучително светол стан!!!Има бања со WC и уште еден гостински тоалет.
Станот има и прекрасна тераса.
Во станот се вградени врвни материјали, италијански плочки (Prestigio од Refin), прозори и врати со одлична изолација, ексклузивна санитарија … Може веднаш да се види.
Постои можност да се купи и паркинг простор под зградата.

Уште кратко време може да се купи без 3% данок !!!

Закажете тура

Вашите информации

 • Град 1 Скопје, Центар
 • Вид на греење Централно
 • Шифра 0999

Детали

Updated on October 21, 2020 at 6:53 pm
 • Цена: 1449€/за квадратен метар
 • Големина на имот: 63 m²
 • Спални соби од: 2
 • Шифра: 0999
 • Година на изградба: 2020
 • Статус на имот: Стан

Compare listings

Compare
Emil Popovski
 • Emil Popovski