Стан во градба во Аеродром со одличен попуст

 • 1103€
Skopje, Aerodrom

Стан во градба во Аеродром со одличен попуст

Skopje, Aerodrom
 • 1103€

Опис

Се продава трособен стан во градба (готов есен 2021) со површина од 64 m2 и централно парно греење.
Станот има кујна, трепезарија, балкон, една бања, спална и детска соба.
Се наога на на 7-ми кат од 10 ката, југоисточна страна.
Зградата има лифт и се наоѓа во близина на поликлиниката Јане Сандански во Аеродром

Има можност да се купи паркинг место во гаражата под самата зграда

Цената е 1050 евра за m2 со можност за дополнително намалување во зависност од начинот на плаќање

Закажете тура

Вашите информации

 • Град 1 Скопје, Аеродром
 • Вид на греење Централно
 • Шифра 1035

Детали

Updated on April 13, 2021 at 6:24 pm
 • Цена: 1103€
 • Големина на имот: 64 m²
 • Спални соби од: 2
 • Шифра: 1035
 • Гаража: 1
 • Година на изградба: 2021
 • Статус на имот: Стан

Compare listings

Compare
Emil Popovski
 • Emil Popovski