Стан на одлична локација во Дебар Маало кај Универзална

 • намален на 55000€
Skopje, Centar

Стан на одлична локација во Дебар Маало кај Универзална

Skopje, Centar
 • намален на 55000€

Опис

Шифра 1061

Се продава стар трособен стан во Дебар маало од страната на Универзална сала.
Се наоѓа на 2 кат од 5 катна зграда со централно парно, без лифт.
Дневната соба, кујната и едната спална соба се на западна страна, а другата спална соба е на источна страна
Станот има еден тоалет и еден балкон.
Има и подрум вклучен во цената.
Станот има потреба од реновирање.

Закажете тура

Вашите информации

 • Град 1 Скопје, Центар
 • Вид на греење Централно
 • Шифра 1061

Детали

Updated on October 25, 2020 at 6:59 pm
 • Цена: намален на 55000€
 • Големина на имот: 57 m²
 • Спални соби од: 2
 • Шифра: 1061
 • Статус на имот: Стан

Compare listings

Compare
Emil Popovski
 • Emil Popovski